İstanbul, Avcılar davetiye land basım & matbaa merkezi olarak kına, nişan, sünnet, düğün davetiyesi ve diğer tüm etkinliklerinize özel davetiye çeşitlerimiz ile tüm Türkiye ve Avrupa’ya sorunsuz hizmet vermekteyiz.

İstanbul, Avcılar Davetiye Land
Üniversite Mahallesi, Komiser Sokak, No:17/B 34320, Avcılar, İstanbul
(E-5 Kuzey Yanyol Üzeri, Cihangir – Pelikan Mall AVM Metrobüs Durağı Mevki)
Mesai Saatleri 10.00-18.00
WhatsAppTel.: 0532 177 9800

Avcılar Davetiye Land Ürün Katalogları

1000’in üzerindeki ürün gamımızı aşağıdaki bağlantıları tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Davetiye Siparişi Öncesinde

      Çiftler ayrı ayrı davetli listesi yaparak kendileri için gerekli miktarı ayrı ayrı hesaplamalı ve toplam ihtiyaç olan davetiye sayısına ulaşmalıdırlar. Unutulmamalıdır ki, düşük adetler için gerçekleşen baskılarda kalıp ve/veya klişe maliyetlerinden dolayı birim fiyat yüksek olur. Bu nedenle sayı belirlenir iken eksik hesap yapılmaması daha ekonomik olmaktadır.

     Siparişiniz sonrasında hazırlanacak olan davetiye taslağı, size ürün üzerindeki yazı tipi ve büyüklükleri konusunda önemli ölçüde fikir verir ve bu taslağın kontrolü acele edilmeden dikkatlice yapılmalıdır. Baskı kalıbı bu taslağa göre imal edileceğinden nokta bile değişmeden aynı şekilde baskıya alınır. Taslak kontrolü ve onay sorumluluğu müşterilerimize aittir. Her ne şekilde sipariş bilgileri iletilmiş olursa olsun esas olan referans onayınıza sunulacak olan baskı taslağıdır.

      Ürün teslimat süresini göz önünde bulundurun!
Özellikle bayram dönemlerinde, önceki 2 haftalık süreç içerisinde, dönemsel yoğunluk yaşanır ve teslimat süreleri bir kaç gün uzayabilir. Davetiyenizin elinizde olmasını istediğiniz süreden mümkün oldukça 1-2 hafta kadar erken sipariş vermeniz olası kötü durumların önüne geçebilir.

<< Davetiye Modelleri | katalog sayfası üzerinden online olarak veya dilerseniz
mağazamızdan fiziksel olarak sipariş verebilirsiniz. | Davetiye Land Adres>>