İletişim

 Avcılar davetiye land basım & matbaa merkez ofisi olarak kına, nişan, sünnet, düğün davetiyesi ve diğer tüm etkinliklerinize özel davetiye çeşitlerimiz ile tüm Türkiye ve Avrupa’ya hizmet vermekteyiz.

Avcılar Davetiye Land
Üniversite Mahallesi, Komiser Sokak, No:17/B 34320, Avcılar, İstanbul
(E-5 Kuzey Yanyol Üzeri, Cihangir – Pelikan Mall AVM Metrobüs Durağı Mevki)
Mesai Saatleri 10.00-18.00
Cumartesi 12.00-17.00 / Pazar Kapalı
*Web sitesi üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Ürün incelemesi için Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece toplu ulaşım hatlarının kesişimi olan E-5 Karayolu üzerindeki İGS Durağı mevkinde, harita konum bilgisi ile bize kolay ve rahatça ulaşabilirsiniz.
WhatsAppTel.: 0532 177 9800

 

Avcılar Davetiye Land Ürün Katalogları

Davetiye Siparişi Öncesinde

      Çiftler ayrı ayrı davetli listesi yaparak kendileri için gerekli miktarı ayrı ayrı hesaplamalı ve toplam ihtiyaç olan davetiye sayısına ulaşmalıdırlar. Unutulmamalıdır ki, düşük adetler için gerçekleşen baskılarda kalıp ve/veya klişe maliyetlerinden dolayı birim fiyat yüksek olur. Bu nedenle sayı belirlenir iken eksik hesap yapılmaması daha ekonomik olmaktadır.

     Siparişiniz sonrasında hazırlanacak olan davetiye taslağı, size ürün üzerindeki yazı tipi ve büyüklükleri konusunda önemli ölçüde fikir verir ve bu taslağın kontrolü acele edilmeden dikkatlice yapılmalıdır. Baskı kalıbı bu taslağa göre imal edileceğinden nokta bile değişmeden aynı şekilde baskıya alınır. Taslak kontrolü ve onay sorumluluğu müşterilerimize aittir. Her ne şekilde sipariş bilgileri iletilmiş olursa olsun esas olan referans onayınıza sunulacak olan baskı taslağıdır.

      Ürün teslimat süresini göz önünde bulundurun!
Özellikle bayram dönemlerinde, önceki 2 haftalık süreç içerisinde, dönemsel yoğunluk yaşanır ve teslimat süreleri bir kaç gün uzayabilir. Davetiyenizin elinizde olmasını istediğiniz süreden mümkün oldukça 1-2 hafta kadar erken sipariş vermeniz olası kötü durumların önüne geçebilir.

<< Davetiye Modelleri | katalog sayfası üzerinden online olarak veya dilerseniz
mağazamızdan fiziksel olarak sipariş verebilirsiniz.

 

Davetiye Land
Telefon: +905321779800
Üniversite Mahallesi, Komiser Sokak, No:17/B, Avcılar
İstanbul (Istanbul, Turkey), İstanbul 34320

Davetiye Land | Davetiye Modelleri, Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi
Davetiye Modelllerimiz: Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Kına Davetiyesi… Matbaa Ürünleri

cash