Ekonomik Davetiyeler

1–32 / 113 sonuç gösteriliyor

1–32 / 113 sonuç gösteriliyor

En ucuz davetiye ürünlerimiz sergilenmektedir. 0,42TL/adet ile başlayan baskı hariç uygun davetiye fiyatları ile tercih edilen ekonomik davetiyeler. Baskı dahil net fiyat hesaplaması için ürün sayfasından adet girerek “Sipariş Hesaplama” ikonuna tıklayınız. Baskı maliyeti adet ile artmadığından kart fiyatlarına eklenemez. Adet arttıkça baskı maliyetimizde indirime gidilir ve yüksek adetlerde ücretsiz baskı ve kargo seçeneği ile alabilirsiniz.


NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?
– Ucuz Davetiye Katalog Sayfası üzerinden beğendiğiniz ürün görseline tıklayın, ürün sayfasında adet girerek sipariş formuna ulaşın ve formu doldurun. Baskı taslağınız hazırlanarak onayınıza sunulur, kontrol ve onayınız ile baskıya alınır.

BASKI MALİYETİ NEDİR? NEDEN KART FİYATINA EKLENMEZ?
-Ofset baskı makinesi için bir kalıp kullanılması gerekir. Bu kalıp siparişe özel yapılarak, sipariş bilgileri olan yazılar karta basılır. Baskı maliyeti esasen bu kalıbın maliyetidir ve bu kalıp ile baskı alınırken nokta bile değişemez.
-Kalıp maliyeti, baskı adeti ne olursa olsun aynıdır ve bu nedenle kartın adet fiyatına eklenemez. Eklenir ise sipariş adeti arttıkça çok yüksek ve adil olmayan fiyatlar ortaya çıkar.