Hareketli Davetiyeler

1–24 / 30 sonuç gösteriliyor

Hareketli Davetiye Modelleri

Sıra dışı tasarımlarıyla ilgi çeken nişan ve düğün için hareketli davetiye modelleri arasından; hareketli imajlarıyla çekmeli davetiye modelleri kataloğu.

Ürün açıldığında kaybolan veya görünür hareket yapan çekmeli davetiye parçaları bulunan ürünler. Farklı model arayışındaki evlilik hazırlığındaki çiftlerin ilgisini çekebilecek hareketli düğün davetiyeleri. Bu kategorideki bir çok ürün için kendi ürün sayfaları üzerinde amatör video çekimleri mevcuttur.

Değişik davet kartı isteyen çiftlerin en beğendiği modeller arasında yer alan hareketli – çekmeli davetiye kartları. Bir çok kişinin ilk gördüğünde yüzlerinde gülümsemeye neden oluyor. Bu ürünlere alternatif olabilecek ilginç, karikatürlü, renkli ve resimli ürünler de çok tercih edilen modeller arasında. Son yılların favori kartları arasında olan ve akılda kalıcılık düzeyi diğer kartlara göre çok daha yüksek olan bu ürünler, sıradandan sıkılmış değişik davetiyeler arayan gelin ve damat çiftlerinin en beğendikleri ve tercih ettikleri ürünlerden. Bu kategorideki ürünlerin bir kısmı için en az baskı adeti 100 – 200 adet olarak uygulanabilir. Tabi bir çok model için en az traj 50 adettir. İlgili ürün sayfasından minimum adet bilgilerine ulaşabilirsiniz.