Kına Davetiyeleri

45 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

45 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Kına davetiyesi, geleneksel gelin eğlencesi olan kına gecesi eğlencelerine sevdiklerimizi davet etmekte kullanılan; kınanın tarih, adres… gibi önemli bilgilerini içeren kartlar olarak tanımlanabilir..
Bu ürünler kına için genellikle gelin ismi, söz, zaman ve mekan dışında ayrıca bilgi içermezler. Tabi ki bu durum bir kati kural değildir. İstenilen diğer bilgiler ve notlar da bu kartlara yazılabilir. Sergilenen onlarca ürün arasından, siz de sizi en çok yansıtan kına davetiyelerine buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Davetiyelerinizin üzerine, kınaya ait bilgileriniz eklenerek de ayrıca özel kına kartına gerek kalmadan davetlilere iletebilirsiniz. Özel durumlarda davetiyelerinizin belirli adetteki olan kısmına hem kınanın hem de düğünün yazıları, diğer kısmına da sadece bir etkinliğin bilgileri yazılabilir. Böylece sadece ikincil baskı maliyeti ile daha ekonomik bir çözüm yolu da, kullanışlı olabilir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beğendiğiniz kına davetiyesinin görseline tıklayın, ürün sayfasında adet girerek forma ulaşın ve bilgilerinizi sipariş formuna doldurun. Baskı taslağınız hazırlanarak kontrol etmeniz için onayınıza sunulacaktır. Kontrol ve onayınızla baskıya alınır. Onaylanan işler genel itibariyle üç gün içerisinde kargoya teslim edilir.

Kına Davetiyesine Neler Yazılır?

– Gelinin Adı,
– Kınanın Tarihi, Günü ve Saati
– Salon Adı ve Adresi
Şeklindeki bilgiler mutlaka bulunması gereken temel bilgilerdir. Bunların yanında isteğe bağlı olarak;
– Damadın adı, aile isimleri, davet metni, kınanın bayanlar arasında veya karma olacağına dair notlar eklenebilir.