Sünnet Davetiyeleri

1–24 / 111 sonuç gösteriliyor

Sünnet Davetiyeleri | Sünnet Davetiyesi ve Fiyatları

Sünnet davetiyeleri, küçük afacanların en özel günlerine katılmasını istediğimiz dostlarımızı davet etmenin en şık yoludur. Birbirinden güzel yüzlerce modele ve fiyatlarına bu katalogdan kolayca erişebilirsiniz. Sünnet merasimleri için beğenilen onlarca modelin yanı sıra çocukların da hoşlarına gidecek ve bu özel günü daha da sempatik hale getirecek espirili, hareketli, resimli ürünlerden yana tercih yapılması belki de çok daha hoş olabilir. Veya klasik en güzel sünnet davetiyesi modellerinden biri ile prestijli bir etkinliğin habercisi olabilir.

Sünnet Davetiyesinde Mutlaka Olması Gereken Bilgiler:

  • Çocuğun ismi
  • Anne ve baba ismi, soy ismi
  • Tarih, gün ve saat
  • Salon adı ve adresi

Bu bilgiler ise isteğe bağlı olarak eklenebilir:

Ürünler 50 adet ve katları şeklinde baskıya alınabilmektedir, katalog sayfalarında görülen fiyatlar baskı hariç kart fiyatlarıdır. Baskı dahil net ürün fiyatlarına, ürün sayfasındaki sipariş hesaplama aracından adet bilgisini girerek ulaşabilirsiniz. Sergilenen ürünler dışındaki tüm modeller içerisinden, beğeneceğiniz sade temalı diğer davetiye modelleri de sünnet davetiyeleri olarak kullanılabilir.

Sipariş formunda gerekli alanları doldurarak onayladığınızda, size özel baskı taslağı çalışması yapılarak kontrol etmeniz için onayınıza sunulacak. Bu baskı demosu ile kart üzerinde yazılacakları büyüklük, yazı tipi vs ile tam olarak görebileceksiniz. Onaylanan taslak sorumluluğu size aittir. Onaylanan dışında her hangi bir baskı olur ise tarafımızdan ücretsiz telafi edilir. Taslak kontrol edilip onaylandıktan sonra sünnet davetiye kartı baskıya alınır ve 3 iş günü içerisinde kargolanır. Ürünü kapıda ödemeli olarak alabilirsiniz.