Nikah Şekerleri

102 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

102 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Nikah şekeri evlenen çiftlerin nikah merasimlerinde veya benzer amaçla diğer etkinliklerinde verdikleri hatıra değeri olan küçük hediyelerdir.

Klasik olarak yaprak şeklinde açılmış bir tülün önündeki sticker, biblo vs ve arkasında şeker veya lavanta eklemesi ile karşımıza çıkarlar. Aynı zamanda minik bir biblo veya kutu gibi farklı küçük süs eşyaları da olabilir.

Sergilenen modeller için üretim süreci çok uzun olmasa da stok sorunu sipariş tarihinizde doğabilir. Beğendiğiniz modeller arasından tarihinizi belirterek stokta olup olmadığı bilgisini tarafımızdan isteyebilirsiniz. Aksesuarlı, magnetli (mıknatıslı) ve lavantalı nikah şekeri çeşitleri, en özel gününüz için bu minik hediyelikler… 2,25 TL/adet birim fiyatları ile beğeninize sunuyoruz.

Nikah şekerleri için üretim süreci adet ve modele göre değişkenlik gösterebilir genel itibari ile 200 adete kadar 4 iş gününde size kargo yapılır. Davetiye ürünleri ise daha kısa sürelerde üretilebilir. Ürünlerde özellikle hassas olduğunuz durumlar var ise lütfen siparişiniz ile birlikte bilgi veriniz.