Espirili Davetiye Yazıları

davetiye yazıları - bannerDavetiye yazılarında farklılık arayan çiftlerimize özel espirili davetiye yazıları örnekleri. Bu ilginç davetiye yazılarını aynı şekilde kullanabilir veya  dilerseniz sizde bir şeyler katabilirsiniz.

 


Espirili Davetiye Sözleri

1 – Bu gün dedik yarın dedik hep erteledik, baktık ömür geçiyor, yeter dedik. Sonunda bizde evlenelim dedik… Bu tarihi günde sizleri de görmek istedik.

2 – Herkes takmış eşini koluna. Bizim ne eksiğimiz var dedik, sonunda haydi bizde evlenelim düşman çatlasın, dostlarda keyifle bizi alkışlasın. Şaka bir yana, çok sevdik birbirimizi. Düğün kurduk bekliyoruz hepinizi…

3 – Aşk Havuzunu Doldurduk Sevdamızla, Geleceğimizi Hazırlıyoruz Emin Adımlarla. Mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Düğünümüze hepinizi bekliyoruz.

4 – Aşk, Sevgi ve Mutluluk hepsi bu filmde. Nişan(düğün-nikah) törenimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

5 – Yıllardır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulmuş, evlenmeye karar vermiş bulunmaktayız. Sizleri de bu evliliğe dair ilk adımımızda yanımızda görmekten kıvanç duyarız.

6 – “Fevkalade bir günde, mutluluğun dans edişine tanık olmak isterseniz, sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Bu günü sonsuzluğun başlangıcı olarak hep beraber haritalarımıza kazıyalım…”

7 – Gereği düşünüldü: Birbirine karşı mutluluk suçunu ifa etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721. Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

8 – Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış,
Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanic’i de seyretmediyseniz.
Bu fırsatı sakın kaçırmayın!
Bu büyük aşkın düğün gününde bizleri onurlandırmanız dileğiyle…

9 – Bir zamanlar soruyordunuz bize; “Ne zaman evleniyorsunuz?” diye. İşte artık evleniyoruz düğünümüze bekliyoruz…

10 – Herkese duyurulur! Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. İstediğimiz huzur için de bir yuva kurmak, dileğimiz bir ömür mesut olmak. İsteğimiz bu en mutlu günümüzde sizlerle beraber olmak…

11 – Bizim mutluluğumuzu herkese diliyoruz. Son kararımız biz evleniyoruz! Sizlerin de bize eşlik etmesini diliyoruz…

12 – Bana kızını verecek teyzeler siz ortadan kaybolunca bende gönlümün sultanını buldum. Sizleri de düğünümüze beklerim.


Davetiye Yazıları

Sade Davetiye Yazıları

Romantik Davetiye Yazıları

Şiir Davetiye Yazıları

Dini Davetiye Yazıları


Henüz modelinizi seçmediyseniz buradan: 3D Davetiye Modellerini veya Şeklinde Davetiye Modelleri‘ni (plak, kaset, kamera…vb) inceleyebilir veya buradan: diğer tüm Davetiye Modelleri‘ne göz atabilirsiniz.