Hareketli Resimli Davetiye

Hareketli Resimli Davetiye 0852653

Hareketli fotoğraflı davetiye modeli. sıra dışı tasarımı ile beğeninize sunuyoruz…

En güzel resimli davetiye modelleri arasından güzel bir örnek. Açıldığında gelin ve damat fotoğrafının kaybolarak davetiye yazılarının göründüğü hareketli, farklı ve ilginç davetiye modelleri arasında. Fark yaratmak ve davetiyelerinde kendi fotoğraflarının bulunmasını isteyen çiftlerimiz  mutlaka görmeli! Dilerseniz renkli resim de kullanılabilir.

Çekmeli davetiye modelleri arasında bir çok çiftin dikkatini çeken, gelin ve damadın kendi fotoğraflarının da bulunması ile hatıra değeri de olan, 10,5×20 cm ebatları ile ortalama ebatlara sahip, 250 gramajlı dış siyah parça ve 200 gramajlı resim baskısı bulunan parçası ile ortalama davet kartı kalınlıklarında ki farklı davet kartı.

*Davetiye fotoğraf mekanizması kurulu olarak teslim edilecektir. Katlama İşlemi size aittir (Basit bir işlemdir, lütfen bilgi isteyiniz.).
*Zarfsız kullanılan davetiye modelidir, dilerseniz 40TL/100adet beyaz zarf eklenebilir.
*Sipariş formunu doldurmanıza takiben baskı taslağı hazırlanarak onayınıza sunulacak ve onay aşamasında tarafınızdan fotoğraf talep edilecektir, sipariş formu üzerinden fotoğraf yüklemesi yapılmamaktadır.

Bağlantı hızınız yavaş :(
Kısıtlı web sitesi sürümünü görmektesiniz


Ayrıntılı Bilgi için

Whatsaap&Tel
00905321779800