Boho Davetiye Modeli

Boho Davetiye Modeli 9908

Bohem temalı boho davetiye modeli, yeni dizaynlı davetiye modelleri arasından şık bir örnek. Kraft- saman rengi zarfı, kendir – jüt ip ve davetli isimlerinin yazılması için minik etiket aksesuarı ile şık bir kombin oluşturan tasarımında çember şeklindeki renkli boho figürleri ve ‘Davetlisiniz’ yazılı mor kurdele baskısı ile modern davet kartı arayışındaki çiftlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ürün 14 x 20 cm ebatları ile ortalama davetiye ölçülerindedir, daha büyük ölçülerdeki modeller için büyük ebatlı davetiyeler denebilir. Ürün görselindeki tüm parçaları fiyata dahildir ve ürün set halindedir ayrı ayrı parça şeklinde satışı yoktur. Mevcut dizayn üzerinde renkli kısımlarda değişiklik düzenlenemez.

Resimdeki şekli ve yazı fontları ile dizayn edilebileceği gibi siparişiniz doğrultusunda yazı fontları ve dizgisi değiştirilebilir. Zarf için kağıt gramajı 70 gr iç kart gramajı 300 gr. şeklindedir. Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesi olarak kullanılabileceği gibi diğer farklı etkinlikler içinde kullanılabilir.

Bağlantı hızınız yavaş :(
Kısıtlı web sitesi sürümünü görmektesiniz


Ayrıntılı Bilgi için

Whatsaap&Tel
00905321779800