Espirili Davetiye Yazıları

 

Davetiye yazılarında farklılık arayan çiftlerimize özel espirili davetiye yazıları örnekleri. Bu ilginç davetiye yazılarını aynı şekilde kullanabilir veya  dilerseniz sizde bir şeyler katabilirsiniz.


Espirili Davetiye Yazıları

1 – Bu gün dedik yarın dedik hep erteledik, baktık ömür geçiyor, yeter dedik. Sonunda bizde evlenelim dedik… Bu tarihi günde sizleri de görmek istedik.

2 – Herkes takmış eşini koluna. Bizim ne eksiğimiz var dedik, sonunda haydi bizde evlenelim düşman çatlasın, dostlarda keyifle bizi alkışlasın. Şaka bir yana, çok sevdik birbirimizi. Düğün kurduk bekliyoruz hepinizi…

3 – Aşk Havuzunu Doldurduk Sevdamızla, Geleceğimizi Hazırlıyoruz Emin Adımlarla. Mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Düğünümüze hepinizi bekliyoruz.

4 – Aşk, Sevgi ve Mutluluk hepsi bu filmde. Nişan(düğün-nikah) törenimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

5 – Yıllardır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulmuş, evlenmeye karar vermiş bulunmaktayız. Sizleri de bu evliliğe dair ilk adımımızda yanımızda görmekten kıvanç duyarız.

6 – “Fevkalade bir günde, mutluluğun dans edişine tanık olmak isterseniz, sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Bu günü sonsuzluğun başlangıcı olarak hep beraber haritalarımıza kazıyalım…”

7 – Gereği düşünüldü: Birbirine karşı mutluluk suçunu ifa etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721. Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

8 – Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış,
Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanic’i de seyretmediyseniz.
Bu fırsatı sakın kaçırmayın!
Bu büyük aşkın düğün gününde bizleri onurlandırmanız dileğiyle…

9 – Bir zamanlar soruyordunuz bize; “Ne zaman evleniyorsunuz?” diye. İşte artık evleniyoruz düğünümüze bekliyoruz…

10 – Herkese duyurulur! Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. İstediğimiz huzur için de bir yuva kurmak, dileğimiz bir ömür mesut olmak. İsteğimiz bu en mutlu günümüzde sizlerle beraber olmak…

11 – Bizim mutluluğumuzu herkese diliyoruz. Son kararımız biz evleniyoruz! Sizlerin de bize eşlik etmesini diliyoruz…


Davetiye Yazıları

Sade Davetiye Yazıları

Romantik Davetiye Yazıları

Şiir Davetiye Yazıları

Dini Davetiye Yazıları